Logo Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Woszczelach
Powróć do: Świetlica szkolna

Wyniki konkursu "Dbam o Ziemię"

Konkurs „Dbam o Ziemię” w świetlicy szkolnej

 

24 kwietnia 2026 roku w świetlicy Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Woszczelach odbył się konkurs wiedzy ekologicznej pod hasłem „Dbam o Ziemię”, zorganizowany z okazji Dnia Ziemi.

Celem wydarzenia było podniesienie świadomości ekologicznej uczniów oraz zachęcenie ich do dbania o środowisko w codziennym życiu. Uczestnicy rozwiązywali test składający się z 15 pytań, obejmujących zagadnienia związane z ochroną przyrody, segregacją odpadów oraz oszczędzaniem zasobów naturalnych.

Uczniowie wykazali się ogromną wiedzą i zaangażowaniem. Rywalizacja była wyrównana i pełna emocji.

Wyniki konkursu:

I miejsce – Zuzanna Grala i Dominik Dobrenko

II miejsce – Wojciech Jaskólski, Lena Herman, Laura Andrejczuk

III miejsce – Antoni Stasiński, Nikolas Krzysztofik, Ewa Tarnowska i Gabriel Lenartowicz

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i piękną postawę proekologiczną. Mamy nadzieję, że zdobyta wiedza przełoży się na codzienne działania na rzecz naszej planety.

Pliki do pobrania:

artykuł do świetlicy
Format: docx, 26.28 kB